HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- GlvASC
1up(4)Beselidhja943017:25
9down(7)Lushnja541217:34
3down(2)Ada842207:43
4up(9)Elbasani742117:52
2down(1)Luftetari943014:22
5down(3)Butrinti742113:21
7up(11)Kukësi642025:41
11down(8)Besa441126:60
10same(10)Skrapari541213:30
14up(15)Vlora342024:40
12up(13)Himara441123:30
8down(5)Gramozi642025:6-1
6same(6)Gramshi742116:8-2
16same(16)Iliria040043:7-4
15down(12)Burreli341033:8-5
13up(14)Mamurras441122:8-6


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation