HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
KlasifikimiPozicioni EkipiDESCPl W D L +/- Pts???
12down(11)Burreli31307101326:41-15
11down(10)Bilisht Sport3230951630:50-20
10up(12)Gramshi3230881423:34-11
13up(14)Skrapari3130941729:56-27
14up(15)Memaliaj2930781523:37-14
16same(16)Sopoti1830532214:61-47
15down(13)Turbina2830771635:53-18
9same(9)Beselidhja3530981332:40-8
8same(8)Luftetari36301061438:45-7
3same(3)Kamza6230195650:2129
2same(2)Elbasani6230195656:2531
4same(4)Lushnja6030179459:1049
5same(5)Partizani5730176749:3514
7same(7)Ada42301331446:3412
6same(6)Pogradeci48301461040:391
1same(1)Bylis6930223557:2631


Superliga Play-off Kategoria 2-te