HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Korrik 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18
E enjte, 05 Tetor 2017 18:00 h
 
Skenderbeu vs Mamurras
 

Match details
Match Date :E enjte, 05 Tetor 2017
Match Time :18:00 h
 

Head-to-head

Skenderbeu Stats Mamurras
1 Current rank 37
4 Matches 2
4/0/0 W/D/L (Total) 0/0/2
2/0/0 W/D/L (Home)0/0/1
2/0/0 W/D/L (Away)0/0/1
0Points0
21 : 2 Goals1 : 17
19 Difference-16
Skenderbeu - Mamurras 9:1 Highest won home----
---- Highest loss homeMamurras - Skenderbeu 0:8
Mamurras - Skenderbeu 0:8 Highest won away----
---- Highest loss awaySkenderbeu - Mamurras 9:1


History of matches
Kupa e Shqiperise 2017-18
2E mërkurë, 06. Shtator 201717:00Mamurras-Skenderbeu0-8
3E enjte, 05. Tetor 201716:00Skenderbeu-Mamurras9-1