HOT NEWS
E enjte, 28 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E diel, 08. Dhjetor 2013 - 14:00 h

FlamurtariTeuta
20

Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 08 Dhjetor 2013
Match Time :14:00 h

Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Gerard QIRICI, Ermal BARUSHI, Skerdi GRECA

Spektatore: 1.500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Flamurtari
Substitution min 66 ::Ardi QEJVANI <-> Arbër ABILALIAJSubstitution min 69 ::Ardit SHEHAJ <-> Polizoi ARBERISubstitution min 84 ::Lorenc SHEHAJ <-> Brunild PEPAGol min 18 ::Nijas LENAGol min 57 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 36 ::Hair ZEQIRIKarton i verdhe min 84 ::Brunild PEPA

Substitution min 56 ::Fabjan BEQJA <-> Fernandez Da SILVA Substitution min 66 ::Bledar MANCAKU <-> Bledar HODO Substitution min 75 ::Akil JAKUPI <-> Tefik OSMANI Demtim min 72 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 35 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 62 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 67 ::Bledar MANCAKUKarton i verdhe min 94 ::Fabjan BEQJAKarton i verdhe-kuq min 88 ::Bledar MANCAKUDemtim min 72 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 35 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 62 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 67 ::Bledar MANCAKUKarton i verdhe min 94 ::Fabjan BEQJAKarton i verdhe-kuq min 88 ::Bledar MANCAKUDemtim min 72 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 35 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 62 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 67 ::Bledar MANCAKUKarton i verdhe min 94 ::Fabjan BEQJAKarton i verdhe-kuq min 88 ::Bledar MANCAKUDemtim min 72 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 35 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 62 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 67 ::Bledar MANCAKUKarton i verdhe min 94 ::Fabjan BEQJAKarton i verdhe-kuq min 88 ::Bledar MANCAKU
Teuta
 Eventet
Demtim
    • 72' : Tefik OSMANI ( 1 | I ra te fiket ne fushe )
    Gol
    • 18' : Nijas LENA ( 1 )
    • 57' : Polizoi ARBERI ( 1 )
      Karton i verdhe
      • 36' : Hair ZEQIRI ( 1 )
      • 84' : Brunild PEPA ( 1 )
      • 35' : Tefik OSMANI ( 1 )
      • 62' : Bledar HODO ( 1 )
      • 67' : Bledar MANCAKU ( 1 )
      • 94' : Fabjan BEQJA ( 1 )
      Karton i verdhe-kuq
        • 88' : Bledar MANCAKU ( 1 )