HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E shtunë, 27. Tetor 2012 - 15:00 h

ApoloniaTomori
22

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 27 Tetor 2012
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues


      Eventet
     Gol
     • 26' : Renaldo RAMA ( 1 )
     • 87' : Renaldo RAMA ( 1 )
     • 60' : Rigers HYSKO ( 1 )