HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 18 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E shtunë, 20. Nentor 2010 - 15:00 h

GramshiTomori
03

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 20 Nentor 2010
Match Time :15:00 h
 
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal
 Permbledhja
Takimi perfundoi 0-0, por per shkak te trazirave, skuadres se Gramshit i jane hequr tre pike dhe Tomorri e ka fituar takimin ne tavoline 0-3