Legjionaret/ Triplete e Kapllanit ne fitoren e FSV Frankfurt
nga AlbaniaSoccer   E diel, 18 Gusht 2013 23:24   Shtyp

Edmond Kapllani.1jpgTre gola te shenuar nga Edmond Kapllani ne fitoren qe skuadra e FSV Frankfurtit ka marre ndaj skuadres se Dinamo Dresden. Sulmuesi I kombetares kuqezi ka shenuar dy gola ne pjesen e pare dhe nje ne te dyten per tu larguar me pas I zevendesuar ne minuten e 70. Note maksimale per te nga mediat gjermane dhe shume komplimenta nga stafi dhe nga shoket e skuadres. Takimi ka perfunduar me rezultatin 0-3 ndersa ne fushe nuk u aktivizua shqiptari tjeter Odise Roshi qe luan per Frankfurtin.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide