Zvicer/ Shenon Berat Sadik, Hyka zevendesues, Ferati "zverdhet"
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 05 Gusht 2013 02:08   Shtyp

Berat sadikJahmir Hyka ka luajtur pjeserisht si zevendesues per skuadren e Lucernes qe fitoi 1-0 ne shtepi ndaj Sion. Mesfushori i kombetares se Shqiperise hyri ne loje ne minuten e 69-te. Per Sion, Beg Ferati luajti gjate gjithe takimit si titullar dhe u ndeshkua me karton te verdhe ne minuten e 71-te.

Sulmuesi me pashaporte Finlandeze Berat Sadik shenoi ne minuten e 27-te per skuadren e tij Thun e cila barazoi 2-2 me Aarau. Sadik luajti si titullar gjate gjithe takimit.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide