Ne fokus/ PES 14, Shaqiri perkrah Messit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 30 Korrik 2013 22:34   Shtyp

XHerdan SHAQIRIXherdan Shqiri eshte bere mik i afert me Lionel Messin. Kosovari ka shitur te drejten e imazhit te tij ne nje kompani te madhe. Behet fjale per lojen PES, shume e dashur per te rinjte dhe futbollistet qe e luajne shume ate gjate grumbullimeve. Kjo loje, ka perzgjedhur Messin dhe Shaqirin per te vendosur imazhin e tyre ne kopertinen e lojes per vitin 2014 e cila del ne muajin shtator ne qarkullim.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide