Angli/ WBA insiston për të marrë Armando Sadikun
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 25 Korrik 2013 19:45   Shtyp

armando sadikuTrajneri i WBA-së në Premier League, Steve Klark, i ka bërë një ofertë të dytë më të mirë klubit zviceran Lugano, për sulmuesin e Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku.

“Kam folur me drejtuesit e klubit dhe jemi të vendosur të sjellim lojtarë të rinj në ekip. Anelka i ka sjellë cilësi skuadrës, e humb rrallë topin dhe gjithmonë e gjen një shok skuadre për të pasuar”, - ka deklaruar Klark.

Me këtë ofertë, Sadiku konsiderohet shumë pranë firmës me ekipin anglez, WBA, ekip që së fundi firmosi edhe Nikolas Anelka.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide