Vangjeli ne perfundim te ndeshjes
nga Albaniassocer   E hënë, 14 Mars 2016 20:55   Shtyp

Skenderbeu gollllIshte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme distancen e kater pikeve.Ne nje stadjum qe nuk jepeshin topat ne treguam qe jemi Skenderbeu dhe ja arritem fale lojes tone.Ja dedikoj golin djalit tim dhe te gjithe tifozave korçare.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide