Mungojne flamuret e kendeve,fillon me vonese ndeshja Tirana-Laci
nga Albaniassocer   E diel, 26 Prill 2015 18:00   Shtyp

bandierina corner richiardiKur gjithqka ishte gati per ti dhene start sfides mes bardhebluve dhe La├žit albitri Jorgji i tha lojtareve te vazhdonin nxemjen sepse mungonin kater flamujte kendore.Ndodhe edhe kjo ne te ashtuquajturin kampionati me i bukur i viteve te funit.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide