Gilberto:Shenova gol shume te rendesishem por nuk ishte ndeshja ime me e mire
nga Albaniassocer   E premte, 07 Shkurt 2014 22:30   Shtyp

tirana stervitjeNdihemi mire sepse fituam dhe ja arritem qellimit tone.Ne Kruje kam luajtur mire mire se sonte.Nuk fjeta shume mire mbreme dhe nuk arrita te jap maksimumin.Arrita te shenoj golin trepishe dhe kjo me kenaqe tej maset.Nuk isha i qete gjate nates se kaluar dhe nuk fjeta shume sepse isha shum i emocjonuar per kete ndeshje.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide