Incidentet/ Skenderbeu dhe Tirana presin denimet e Disiplines
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Dhjetor 2013 00:04   Shtyp

stolatPerplasjet e tifozeve me policine dhe njeri tjetrin ne ndeshjen Skenderbeu – Tirana mbajne peng tani te dy klubet. Korcaret dhe tiranasit presin vendimet e Komisionit te Disiplines qe kane bere gati gjobat dhe masat ndeshkimore per te dy klubet. Skenderbeu rrezikon si skuadra pritese qe nuk organizoj si duhet ndeshjen ndersa Tirana rrezikon per dhunen qe shkaktuan tifozet bardheblu ne stadiumin “Skenderbeu”. Komisioni i Disiplines pritet te vendosi masat per te dy keto klube qe sa here perballen shkaktojne incidente.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide