Skenderbeu/ Operohet Leonit Abazi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Dhjetor 2013 21:31   Shtyp

Leonit abaziMesfushori i talentuar Leonit Abazi pas dy muajve pritje eshte operuar. Kosovari i Skenderbeut ka bere nje nderhyrje te veshtire ne gju duke operuar ligamentet e keputura. Nje mjek italian e ka kryer me sukses operacionin e tij dhe Abazi ka dale mjaf mire nga salla ku ka bere nderhyrjen. Pas gjashte muajsh ai pritet te jete serish i gatshem per Skenderbeun.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide