Levizjet/ Partizani I mbyll deren Tiranes per Mazrekaj
nga AlbaniaSoccer   E martë, 10 Dhjetor 2013 22:28   Shtyp

mentor mazrekaj partizani thumbKlubi I Partizanit sapo ka mesuar oferten e Tiranes per Mentor Mazrekaj I ka mbyllur deren bardhebluve. Mesfushori do te qendroj deri ne fund te sezonit tek te kuqte. Drejtuesit e Partizanit jane te bindur se do ta bllokojne largimin e tij dhe se me Prishtinen do te gjejne me shume lehtesi gjuhen e perbashket per te zgjatur huazimin e tij. Mazrekaj u bashkua me Partizanin ne muajin gusht dhe gjate fazes se pare ka bere shume mire duke fituar zemren e tifozerise se kuqe.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide