Kastrioti/ Largohet Denis Viana Da Silva
nga AlbaniaSoccer   E martë, 10 Dhjetor 2013 00:20   Shtyp

Mesfushori  Denis Viana Da Silva eshte larguar nga skuadra krutane. Largimi tij ka ardhur me mirkuptimin e te dy paleve ( futbollist – klub).  Drejtuesit e Kastriotit kane patur rezerva rreth paraqitjes dhe lojes se Da Silves gjate aktivizimit te skuadra krutane. Padyshim, shkak per prezantimi i tij jo te mire ka qene edhe demtimi ne kemben e majte qe kaloi lojtari, cka e detyroi brazilianain te qendroi per nje kohe relativisht te gjate  jashte fushave te futbollit. Largimi tij eshte bere fill pas humbjes me Besen.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide