Lushnja/ Futbollistet marrin rrogat e prapambetura
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Nentor 2013 04:39   Shtyp

lushnjaaaaFutbollistet e skuadres se Lushnjes kane marre dy rrogat e prapambetura. Lajmin e ben te ditur per “AlbaniaSoccer.com”, burimet prane klubit lushnjar. Futbollistet e skuadres kishin jo pak por tre muaj pa marre asnje lek. Nderkohe, mesohet se rroga e trete ka shume mundesi te merret para ndeshjes me Tiranen qe do te zhvillohet kete fundjave. Marrja e rrogave eshte mundesuar nga Bashkia e qytetit e cila eshte dhe sposnsori kryesor per ekipin e Lushnjes.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide