Kastrioti/ Ilir Daja trajneri i ri i Kastriotit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 10 Nentor 2013 15:33   Shtyp

Nuk kane kaluar as 24 ore pas largimit te Ramadan ndreut si trajner i kastriotit dhe skuadra ka gjetur zevendesuesin. Ai eshte kryeqytetasi Ilir Daja. Drejtuesit e Kastriotit pritet te bejne zyrtarizimin e trajnerit te ri i cili pritet te debutoje ne takimn e javes se ardhshme ndaj Partizanit ne kryeqytet.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide