Disiplina/ Mbyllen dyert e stadiumit te Lacit dhe Skenderbeut
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Nentor 2013 17:40   Shtyp

Tifozet-e-LacitSjellja jo korrekte e tifozeve ne Korce dhe Lac ka detyruar Komisionin e Disiplines te marre masa. Dyert e stadiumeve do te mbyllen ne ndeshjen e rradhes qe keto dy ekipe do te luajne si nje mase ndeshkuese. Tifozerite e dy ekipeve hodhen sende te forta dhe lende ndezese ne fushe dhe per kete arsye i kane sjelle klubeve nje dem te tille

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide