Partizani/ Tifozet duan largimin e Likes, presidenca e konfirmon
nga AlbaniaSoccer   E diel, 03 Nentor 2013 23:02   Shtyp

Tifozet-e-Partizanit-1Tre humbjet rradhazi te Partizanit kane bezdisur tifozet qe tani nuk kane ndermend te presin me. Humbja 3-0 ne Korce me Skenderbeun i ka bere te kuqte te kerkojne largimin e trajnerit Hasan Lika. E fund te ndeshjes dhe pas saj, tifozet kane kerkuar nga drejtuesit te heqin trajnerin Lika per ta zevendesuar. Presidenti Demi nuk mendon njesoj me tad he ka vendosur ta konfirmoje teknikun qe pritet te vazhdoj punen me shpresen se do te riktheje rezultatet pozitive te munguara per Partizanin qe pasi fitoi derbin me Tiranen tre jave me pare.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide