Vllaznia/ Arrestohet Olsi Gocaj
nga AlbaniaSoccer   E premte, 01 Nentor 2013 22:17   Shtyp

Olsi GocajLojtari i Vllaznise Olsi Gocaj eshte ndaluar nga policia. Nje aksident automobilistik i ka prishur planet futbollistiti kuqeblu qe mendonte te luante te dielen ndaj Bylisit. Gocaj te enjten ka perplasur nje kalimtar duke u kthyer me makine per ne shtepi. I demtuari fatmiresisht eshte jashte rrezikut per jeten nderkohe qe Gocaj eshte ndaluar nga policia dhe vetem pasi te behet seanca gjyqesore do te percaktohet masa per te.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide