Skenderbeu/ Prezantohen uniformat e reja per kampionet
nga AlbaniaSoccer   E premte, 01 Nentor 2013 22:10   Shtyp

skenderbeu foto blueeeeseSkenderbeu ka prezantuar nje dite para ndeshjes me Partizanin uniformat e reja per sezonin. Kampionet do te luajne me fanellat e reja te firmes “Legea” qe ka menduar nje dizenjo speciale per skuadren korcare. Ngjasojne me uniformat e Arsenalit dhe kjo pritet ti bej kampionet e vendit me te bukur per tu pare ne fushe. Te shtunen, ne oren 17:00 ne ndeshjen e rradhes me Partizanin, pritet te vishen nga lojtaret per here te pare ne fushen e blerte.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide