Skenderbeu/ Presidenca porosit uniforma te reja per kampionet
nga AlbaniaSoccer   E martë, 29 Tetor 2013 22:45   Shtyp

skenderbeu ekipPresidenca e Skenderbeut ka porositur uniforma te reja per skuadren. Kampionet e vendit jane nje klub modern, me i miri ne vend dhe kjo i ben ata te jene gjithmone nje hap para te tjereve. Shume shpejt, brenda pak ditesh pritet qe firma LEGEA te veshe me uniformat e reja lojtaret e Skenderbeut dhe pritet qe ato te jene te ngjashme me uniformat e Arsenalit.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide