Ne fokus/ Tirana kerkon ndeshjen me Besen ne tavoline
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 28 Tetor 2013 22:53   Shtyp

Bajram JashanicaTirana kerkon te marre ne tavoline ndeshjen me Besen. Bardheblute akuzojne klubin e Kavajes se ka regjistruar ne menyre te parregullt lojtarin Bajram Jashanica, futbollist i huazuar nga Skenderbeu. Tirana ka pergatitur dokumentacionin perkates dhe tani do te fitoj nga Disiplina tre piket ne tavoline.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide