Ne fokus/ Tifozet e Tiranes “sulmojne” sponsorin e Partizanit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Tetor 2013 22:19   Shtyp

fanatics telekomDerbi mes Tiranes dhe Partizanit eshte nje ndeshje e perjetshme qe luhet edhe ne distance. Tifozet bardheblu kane ndermarre nje nisem te vecante. Partizani ka lidhur nje marreveshje sponsorizimi me “Albtelecomin” pak dite me pare, gje e cila ka sjelle reagimin e tifozeve “Fanatics”. Bardheblute per te sulmuar sponsorin e rivaleve te perjetshem kane nisur te mbyllin numrat e telefonit dhe marreveshjet qe kane me kompanine turke “Albtelecom”. Duke e bere kete ata duan te sulmojne kete kompani qe kontribuon per mireqenien e Partizanit. Tani pritet kunderpergjigja e tifozeve te kuq per rivalet bardheblu.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide