Kukesi/ Presidenca ben gati gjoba per futbollistet
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 21 Tetor 2013 23:02   Shtyp

safet gjiciKukesi po kalon momente te veshtira. Ndryshimi i trainerit nuk ka sjelle asgje te re tek skuadra qe ka harruar te fitoje ne kampionat. Me largimin e Armando Cungut dhe afrimin e Naxhi Shensojit rezultatet pozitive nuk erdhen dhe kjo ka prishur te gjithe planet e presidentit Safet Gjici qe e kishte ndare mendjen per te fituar titullin kete sezon. Pas barazimit me Besen ne Lac, lojtaret e Kukesit pritet te marrin disa gjoba te majme. Skuadra nuk po justifikon investimet dhe lojtaret nuk po justifikojne aspak milionat qe marrin. Presidenca ka bere gati masat ndeshkuese per ti bere lojtaret te reagojne.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide