Tirana/ Akuza per vjedhje Lorenc Jeminin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 13 Tetor 2013 21:38   Shtyp

Jemini LOrencTirana akuzon gjyqtarin Lorenc Jemini per vendimet e gabuara ne ndeshjen me Partizanin. Bardheblute kane pretendime per tre momente te dyshimta ku i jane mohuar tre penallti. Moviolat televizive kane treguar se Tirana ka te drejte te ndihet e vjedhur. Bardheblute do te bejne nje ankimim ne FSHF per kete ceshtje dhe kerkojne denimin e Jeminit.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide