Ne fokus/ Derbi kryqytetit sfidon Shqiperi-Zvicer
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Tetor 2013 17:38   Shtyp

DErbi tirona partizoniInteresimi per ndeshjen Shqiperi-Zvicer ka qene shume i madh por me i madh duket se eshte interesimi per nje tjeter ndeshje. Derbi i munguar per disa vite mes Partizanit dhe Tiranes ka sfiduar ndeshjen e kombetares. Shume bileta te shitura ne pak ore dhe shume kerkesa nga te dy tifozerite qe pritet te dhurojne spektakel ne shkallet e Qemal Stafes. Kombetarja e ka ndjere keto dite kete ndryshim pasi si rralle here para ndeshjeve te tilla, skuadra kuqezi nuk ka qene ne qender te vemendjes.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide