Artan Mergjyshi: Fitorja do te ngrejë moralin e skuadrës!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Tetor 2013 23:23   Shtyp

artan mergjyshiTrajneri i Besës Artan Mërgjyshi, pas fitore bindese qe skuadra e tij besa arriti ne Kavaje ndaj Flamurtarit ka qene teper i kënaqur. “Ishte nje sukses i pastër i verdhezinjve ndaj Flamurtarit. Skuadra jone e meritoi plotesisht fitoren dhe mendoj se ky trepikesh I merituar do ta ngrejë moralin e skuadres duke rritur konfidencen e lojtareve te cilet do te luftojne per te marre akoma me shume rezultate positive ne takimet e rradhes. Shpresoj qe kjo fitore te riktheje ne Stadium edhe tifozat kavajes qe ishin te zhgenjyer nga paraqitja e skuadres ne kete fillim kampionati”, u shpreh pas ndeshjes per mediat trajneri i Beses Artan Mmergjyshi

komente