Kukesi/ Gjici akuzon Partizanin per vjedhje
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 02 Tetor 2013 22:26   Shtyp

safet gjiciNje penallti e mohuar ne ndeshjen me Partizanin ka sjelle humbjen ne stadiumin e Krujes. Presidenti i Kukesit Safet Gjici ka akuzuar gjyqtarin Enea Jorgji dhe klubin e kuq per vjedhjen qe i eshte bere skuadres se tij. “Na u mohua nje penallti e paster qe do te kishte ndryshuar fatet e lojes. Albitri Enea Jorgji duhet te jape llogari per ate vendim te pabaze qe mori gjate ndeshjes. Do te kerkojme masa ekstre per te ne FSHF dhe per kete qe po them klubi do te bej menjehere nje relacion”, ka deklaruar presidenti i Kukesit Safet Gjici.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide