Kategoria Superiore/ Tirana – Kastrioti 1-0
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 02 Tetor 2013 16:41   Shtyp

2920 ori selman stermasiTirana ka fituar me shume veshtiresi ne Selman Stermasi perballe Kastriotit. Shume polemika dhe kontestime per gjyqtarin dhe vetem nje gol i shenuar. Per te zhbllokuar rezultatin mendoi portugesi Semedo qe shenoi ne minutat e para te takimit. Me pas, Kastrioti mori ne dore frenat e lojes per te bere volum shume por raste te pastra thuajse asnje pergjate gjithe ndeshjes. Tirana u mbrojt me shume forca dhe administroi rezultatin deri ne fund te takimit per te marre tre piket qe i duheshin.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide