Kategoria Superiore/ Shtyhet Vllaznia – Skenderbeu
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 30 Shtator 2013 12:38   Shtyp

vllaznia skenderbuFederata Shqiptare e Futbollit ka vendosur te shtyje me 24 ore ndeshjen mes Vllaznise dhe Skenderbeut. Vendi i dyte dhe i trete do te luajne ne Loro Borici te enjten dhe jo te merkuren. Te dy klubet u moren vesh me pare me njera tjetren dhe pasi bene nje kerkese ne FSHF per ta shtyre takimin moren pergjigje pozitive. Kjo do te jete supersfida e javes se gjashte dhe ky takim pritet me interes. Orari ndeshjes eshte percaktuar te jete ora 14:00.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide