Disiplina/ Gjoba dhe paralajmerime per Besen e Lacin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Shtator 2013 15:13   Shtyp

foto top kembeSjelljet jo korrekte te tifozeve te Beses dhe Lacit kane bere Disiplinen te paralajmeroje per here te fundit te dy klubet se mund tu duhet te lene stadiumet e tyre duke mos pasur mundesi te luajne ne to. Nese nuk do te organizojne si duhet takimet ne vazhdim klubet mund te denohen rende. Megjithate edhe per takimin me Partizanin, Laci nuk e ka kaluar pa nje gjobe prej 500 mije lekesh.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide