Kukesi/ Armando Cungu prane largimit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 14 Shtator 2013 21:42   Shtyp

armando cunguDy humbjet rradhazi ne kampionat, pritet te sjellin nje furtune te madhe tek Kukesi. Trajneri Armando Cungu mund te largohet. Pritet fjala e presidentit Safet Gjici, njeriut qe ka shpenzuar shume per nje skuader kampione. Cungu rrezikon largimin pas humbjes ne shtepi me Vllaznine dhe asaj me Lushnjen ne javen e pare te kampionatit. Edhe skuadra rrezikon te gjobitet pasi zero pike ne dy ndeshje jane te patolerueshme per nje ekip qe synon titullin.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide