Ademir dhe Marku perfundojne ne spital
nga Albaniassocer   E diel, 24 Janar 2016 14:49   Shtyp

demtimNe fushen Reshit Rusi ne Shkoder po luhet ndeshja e pare qerek finale e Kupes se Shqiperise midis Vllaznise dhe Skederbeut.Rreth minutes se 35-te pati nje perplasje koke me koke midis Ademir dhe Markut.Braziljani i Skenderbeut u duk ai qe kite gjendje me te rende edhe pse flitet thjeshte per ├žarje.Megjithate qe te dy lojtaret u derguan ne spital per kura me specifike.Pjesa e pare e ndeshjes u mbyll ne barazim pa gola.Gjithashtu pati edhe nje perpljasje te policise e nje tifoz hkodran ne tribuna.

komente