Skandali/ Nje tjeter ndeshje teatrale mes Kastriotit dhe Bylisit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 18 Dhjetor 2013 16:44   Shtyp

kastrioti bylis -Nje tjeter ndeshje tetrale ne Kruje. Pas takimeve te akuzuara si te fiksuara, nje tjeter ndeshje teatrale mes Kastriotit dhe Bylisit. Takimi i luajtur per Kupen e Shqiperise perfundoi me rezultatin 2-3. Dy gola shenoi Kastrioti ne pjesen e pare dhe tre te tjera realizoi skuadra e Bylisit ne pjesen e dyte duke permbysur rezultatin. Pas ketij momenti nuk ndodhi me asgje. FSHF qendron e heshtur prej dy javesh nderkohe qe keto dy skuadra kane bere teater ne tre ndeshje pa e vrare mendjen aspak.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide