Partizani/ Perparim Daiu : Partizani ekipi me i madhe Shqipetar
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 26 Shtator 2012 13:14   Shtyp

perparim_daiuuIsh lojtari i Partizanit dhe i kombetares Shqipetare, Perparim Daiu vetem disa ore para fillimit te derbit Partizani-Tirana ka shkruajtur ne faqen e tifozeve te Partizanit :

“Suksese Partizanit. Emri me i madh i Shqiperise me tifozerine me te madhe ne vend me historine me te lavdishme me sportistet me te mire qe ka nxjere ky vend. Nje emer qe s’vdes kurre me gjithe mundimin e hajduteve, spiunave, pusht...etare te sotem per ti sherbyer e per te pas nje ekip ne Tirane “minjt” qe s’u ngopen duke blere kampionate, arbitra, skuadra dhe kundershtare, por vetem Partizani i ka shkel dhe dridhen para tij dhe tani ne kete kohe hija e Partizanit ka per ti mposht gjithmone...”

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide