Kombetaret e moshave testime paraprake!
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Janar 2010 05:21   Shtyp

albania_u_21_austri_albania_vogelEkipet Kombëtare U-21 dhe U-19 do te zhvillojne grumbullime stërvitore me lojtarët shqiptarë që luajnë në Greqi. 

Federata Shqiptare e Futbollit do të zhvillojë gjatë muajit Janar 2010 grumbullime me lojtarët shqiptarë që aktivizohen në skuadrat e kampionatit grek.

Nga data 18.01.2010, deri më datë 20.01.2010, trajnerët e Kombëtarëve U-21 dhe U-19, Artan Bushati dhe Ramadan Shehi, do të zhvillojnë stërvitje me talentet shqiptarë që gjenden në vendin fqinj, përkatësisht të datëlindjeve 1991-1992 dhe 1993-1994.

Stërvitjet do të zhvillohen në Athinë, në fushën stërvitore që gjendet në adresën e mëposhtme:

Fusha Sportive "AIAS TAVRU"

Adresa:  Pireos dhe Hamosternas, Tavros

 Të gjithë lojtarët e interesuar për të marrë pjesë në këto senca stërvitore, janë të lutur të kontaktojnë për informacione të mëtejshme dhe për regjistrimin e tyre Z. Vangjel Cavo, përgjegjës i Zyrës së Talenteve në Greqi.

 

Telefon:           +30 (0) 6949443882

E-mail:             Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa


Media FSHF

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide