Skender Gega: Treguam qe kemi vlera
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 14 Nentor 2013 20:41   Shtyp

skender-gegaNe perfundim te ndeshjes, trajneri i Shqiperise se 21-vjecareve Skender Gega u shpreh mjaft i kenaqur per sukseisn e mare dhe dhuraten qe i bene lojtaret e tij. “Skuadra ka treguar vlerat dhe potencialet e saj. Jo thjesht se arritem te fitojme por se luajtem mire dhe lojtaret interpretuan detyrat e dhena. Kishte perqendrim dhe kompaktesi, gje qe na ka munguar ne ndeshjet e shkuara. Shpresojme qe ne ndeshjen e rradhes te jemi serish po kaq dinjitoz edhe pse perballe do te kemi nje kundershtar te forte si Spanja”, ka deklaruar Gega pas ndeshjes se fituar ne Hungari.

komente