Kombetarja U-21/ Shqiperi – Austri 0-1
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 14 Gusht 2013 22:58   Shtyp

skender gega trajner u21Kombetarja e 21 vjecareve ka pesuar nje tjeter humbje djegese serish ne shtepi kete here me Austrine me rezultatin 1-0. Pas tre ndeshjeve ne eliminatore skuadra e Geges ka tashme zero pike ne renditje duke deshtuar keshtu edicionin dhe duke paralajmeruar nje furtune ne nje te ardhme te afert. Ndaj Austrise, me kuqezinjte u aktivizua mbrojtesi i Empolit Elseid Hysaj dhe portieri e Lacios, Tomas Strakosha, por dhe prania e tyre nuk e shmangu dot humbjen e radhes. 21 vjecaret moren nje gol ne pjesen e dyte dhe nuk arriten te barazonin rezultatin pavarsisht se ne 20 minutat e fundit provuan me te gjitha menyrat por as Taipi, as Abazi dhe as Hoxha sja dolen.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide