Miqesore/ Shqiperi U-21 – Uzbekistan U-21 1-0
nga AlbaniaSoccer   E premte, 27 Maj 2011 23:17   Shtyp

u-21_skuaderShqiperia e 21-vjecareve ka fituar sot nje miqesore me Uzbekistanin te luajtur ne Austri. Kuqezinjte e vegjel kane shkelqyer dhe fituar fale nje goli te shenuar nga talenti shkodran Armando Vajushi. Fale nje aksioni personal te tij eshte arritur fitorja qe konsiderohet sukses. Kete miqesore e kane ndjekur shume menaxhere nga Europa qe ne fund kane ngelur te mahnitur nga talenti i Vajushit. Ata jane interesuar menjehere per te  dhe tani atij i eshte rritur vlera me shume akoma. Vllaznia kerkon 500 mije euro minimum per Vajushin dhe disa skuadra jane te gatshme te paguajne.

Pirro Nika

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide