Shpresat nisen drejt Bjellorusise
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 12 Tetor 2009 07:45   Shtyp
albania_u_21_austri_albania_vogelSot ne mengjez heret kombetarja e U-21 te Shqiperise eshte nisur per te udhetuar drejt Bjellorusise. U-21 e drejtuar nga trajneri Artan Bushati do te zhvilloje diten e Merkure takimin e rradhes eliminator per Kampionatin Evropian te U-21 ndaj skuadres vendase te Bjellorusise e cila aktualisht eshte ne vend te trete, me nje fitore me shume se Shqiperia dhe nje ndeshje me pak. Grupin e kryeson Austria dhe Skocia me 9 pike ne 4 ndeshje, kurse Shqiperia ndodhet ne vend te katert pas Bjellorusise me 3 pike.

Kel Naraçi 
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide