U-21/ Shqiperi-Izrael luhet me 29-Mars ne Ljubjane ne oren 16:00
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Mars 2011 15:35   Shtyp

u-21_skuaderPas fitores se arritur ndaj ekipit U-21 te Gjeorgjise te luajtur ne Austri ekipi yne kombetar eshte sistemuar ne qytetin e Mariborit ne hotel “Arena”. Lojtaret kane pohuar per Albaniasoccer.com se :

“Jemi shume te kenaqur nga kushtet e akomodimit. Jane shume te mira. Gjithashtu dhe seancat stervitore ketu mund ti zhvillosh ne menyre shume komode pasi ambjentet jane shume te mira. Do mundohemi te perserisim te njeten loje dhe rezultat qe arritem ndaj Gjeorgjise dhe ne ndeshjen ndaj Izraelit me 29-Mars qe do te luhet ne Ljubjane”, kane perfunduar deklaraten e tyre lojtaret e ekipit kombetar Shpresa.

Klevis Bejkolli

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide