U-21/ Formacioni i mundshem anti Azerbajxhan
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 04 Shtator 2010 11:12   Shtyp

u-21_skuaderSkuadra jone Shpresa do te luaje ndeshjen e fundit diten e sotme ne oren 16:00 me oren tone dhe 19:00 me ate Azerbajxhanase ne Baku perball vendasve, e vlefshme per Europianin 2011. Trajneri Bushati i ka te gjithe lojtaret ne dispozicione pasi qe te gjithe gezojne nje forme te mire. Formacioni kuqezi qe do te zbrese nga minuta e pare mendohet te jete :

Mocka, Sykaj, Semina, Peqini, Gocaj, Lilaj, Gava, Cikalleshi, Roshi, Shkurtaj, Bala (4-4-2)

Skuadra jone Shpresa renditet ne vendin e kater po me aq pike ne shtate ndeshje te luajtura duke arritur nje fitore dhe nje barazime(fitore ndaj Azerbajxhanit dhe barazimin perball Austris). Grupin e dhjete e kryesojne Austria dhe Bjellrusia me nga 14-pike.

Klevis Bejkolli

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide