U-21 nesër drejt Austrisë
nga Klevis Bejkolli   E diel, 06 Shtator 2009 21:52   Shtyp

skuadra_shpresa_gjithe- Skuadra Shpresa nën drejtim e dyshes Bushati-Pano kanë zhvilluar një seancë stërvitore diën e sotme në fushën sportive të Luzit. Stervitja ka filluar në orën 18:00’ e ka zgjatur afro 75’-min. Nesër në mëngjes është programuar për tu zhvilluar dhe seanca e fundit stërvitore para nisjes për në Austri. Ajo të bëhet në zonën e plazhit.

- Skuadra Shpresa rreth orës 12:30’ do të niset për në Vjenë të Austrisë ku dhe do të zhvillojë me skuadrën vendase dhe ndeshjen e katërt të vlefshme për eleminatoret e Europianit 2011.

- Para nisjes për në Austri futbollistëve do tju ndahet dhe premjoja për fitoren e arritur ndaj skuadrës së Azerbajzhanit.

Klevis Bejkolli

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide