Kombetarja U-19/ Neser udheton per ne Ulqin
nga AlbaniaSoccer   E premte, 30 Prill 2010 14:42   Shtyp

u-19_shqiperiSkuadra kombetare U-19, neser do te udhetoje drejt qytetit te Ulqinit ku do te qendroje e grumbulluar per disa dite dhe do te zhvilloje dy takime miqesore me skuadren U-19 te Malit te Zi. Ne daten 4-Maj do te luhet ndeshja e pare miqesore ne Shkoder ne stadiumin “Loro Borici” dhe ne daten 6-Maj ne Podgorice ndeshja e  dyte dhe e fundit miqesore po serish me skuadren e Malit te Zi.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide