Ne fokus/ Perfundon seleksionimi ne Prishtine
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 08 Dhjetor 2012 09:02   Shtyp

MustedanagicDrejtoria teknike e Ekipeve Kombetare prane Federates Shqiptare te Futbollit ka zhvilluar per disa dite rresht seleksionimin e futbollisteve te rinj te datelindjes deri 1997 ne Kosove. Gjithcka eshte zhvilluar ne stadiumin e Prishtines. Megjithese moti eshte shoqeruar me temperatuar te uleta perseri lojateret e rinj kane treguar me se miri talentin e tyre ne lojen e futbollit. Trajneri Xhemal Mustedanagic i cili drejton perfaqesuesen e kuqezinjve per moshen Under 17 u shpreh se : “Mbeta i kenaqur me paraqitjen e futbollisteve te rinj ne kete seleksionjim dhe mendoj se ata kane te ardhme".

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide