Levizjet / Fatmir Hysenbelliu firmos me Genoa
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Shkurt 2011 09:39   Shtyp
ball_goalFatmir Hysenbelliu ka firmosur me skuadren e Serise A Genoa. Kjo behet e ditur nga drejtuesit e Genoas qe kan firmosur nje parakontrate me talentin e ri Shqipetar qe ka dale nga moshat e Partizanit dhe ka luajtur per te rinjte e Totenham, Fulham dhe se fundmi per te rinjte e Barit ne Itali per nje sezon e gjysm. Kete faze ai do te luaje me ekipin e Luganos ne Zvicer. Ai eshte shprehur shume i kenaqur nga kjo kontrate dhe se huazimi ne Zvicer do ta rrise ate profesionalisht. Ai shpreson te eci ne gjurmet e ish-yllit tone Igli Tare dhe sulmuesit tjeter jo me pak me fame se ky i pari Erion Bogdanit. 

Skerdilaid Sulozeqi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide