Formacionet zyrtare Austri - Shqiperi
nga Administrator   E shtunë, 26 Mars 2016 16:31   Shtyp

Debiazzi stervitjePas pak ne oren 17:30 ne stadiumin Ernest Hapel luhet ndeshja miqesore Austri - Shqiperi. Tranjeret e te dyja skuadrave kane deklaruar formacionet zyrtare. Ekipi austriak do ta filloje ndeshjen me keto lojtare:
Almer, Fuchs, Hinteregger, Dragovic, Klein, Alaba, Baumgartlinger, Arnautovic, Januzovic, Harnik dhe Janko. Kurse per ekipin tone kombetare 11 e zgjedhur nga De Biasi eshte: Berisha, Hysaj, Cana, Mavraj, Lila, Agolli, Lenjani, Kaçe, Basha, Abrashi dhe Balaj.
Ne kete takim pritet te kete edhe nje numer te madh tifozes te kombetares kuqezi.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide